Úterý, 28 března, 2023
DomůNovinkyBlíží se veletrh pro milovníky bydlení

Blíží se veletrh pro milovníky bydlení

Date:

Nenechte si ujít

Magie 

Magie je obklopena mnoha mýty a legendami a má...

Jak přežít na pracovním trhu v době recese

Současná ekonomická situace asi netěší nikoho z nás. Někteří však mají to štěstí, že si mohou stěžovat...

Zbavte se nálepky lenocha

Možná jste se v určitém období profesně nesnažili tak, jak byste měli či mohli,...

Velký únik Intelu: Příští rok přijdou nové high-endové procesory i refresh mainstreamu

V prvním kvartálu se máme dočkat očekávaných Sapphire Rapids,...
- Komerční sdělení -časopis

Zařizujete nový dům nebo byt? Nebo jen plánujete změny v interiéru? Široká nabídka nábytkářských novinek, doplňků, svítidel, sanity, rady odborníků, prezentace aktuálních interiérových trendů, ulítlé, ale i konzervativnější designérské návrhy a ještě mnohem více, se prezentuje pod jednou střechou už tento podzim.

MODDOM je mezinárodní veletrh nábytku, bytových doplňků, designu a všeho co souvisí s moderním, stylovým a krásným bydlením.

Souběžně se uskutečňuje s výstavami TZB (mezinárodní výstava technických zařízení budov), TECHDOM (mezinárodní výstava domácích elektrospotřebičů a potřeb pro domácnost), CLEANTECH (mezinárodní výstava čistící techniky, čistících přípravků, pomůcek a služeb), LUXDOM (mezinárodní výstava a porcelánu) a ART (mezinárodní výstava výtvarného umění).

MODDOM poskytne prostor pro porovnání všeho co se týče interiérů od zařízení přes dekorace, zajištění čistoty a pohodlí. Široká nabídka domácích i zahraničních výrobců, ulahodí různorodým požadavkům a poskytne mnoho inspirace a estetických zážitků. Veletrh je zaměřen hlavně na koncové spotřebitele, kteří aktuálně řeší otázky bydlení a zařizování.

Na jednom místě si vyberou to pravé z množství nábytku, oken, podlah, dveří, sanity, saun, vířivek, doplňků, svítidel, zda se dozvědí, jak si usnadnit domácí práce a co nejjednodušeji udržet domov čistý a útulný. Nebude chybět ani nabídka populárního nábytku v koloniálním stylu z Indonésie a Číny. Vystavovatelé si na trvání veletrhu připravili také veletržní slevy.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek